Skrytá indukce

Přinášíme do České republiky něco naprosto inovativního. Exkluzivní a praktický způsob vaření, přímo na desce, který nikterak nenaruší design vaší kuchyně.

Vaření přímo na desce

Nová dimenze vaření, kde máte vše po ruce v naprosto krásném stylu. Na keramické desce můžete rovnou krájet a kousek opodál vařit či smažit, aniž byste se o desku spálili.

Budoucnost indukční technologie

Indukce je tu s námi dlouho, ale ne v takovémto podání. Díky skryté indukci si zážitek z vaření mnohem více užijete a zároveň ušetříte čas.

Hlavní výhody v bodech

Design

Celý indukční systém je zabudovaný do kuchyňské desky, což nabízí naprosto úžasný a moderní design vaší kuchyně.

Všestrannost

Když zrovna nevaříte, můžete pracovní desku použít na cokoliv dalšího. Indukční deska vám nebude překážet, jako je tomu u konvenčních řešení.

Údržba

Nespornou výhodou je velmi snadná údržba. Nikde nemusíte nic drbat, špína se vám nezanáší do rohů či žlábků. Pracovní desku stačí snadno setřít a máte hotovo.

Bezpečnost

Indukce je velmi bezpečná, hlavně pokud máte doma děti. Nelze se spálit, jelikož se zahřívá pouze nádobí, nikoliv celá jednotka.

Úspora

Indukční systém je díky své velmi vysoké tepelné účinnosti (více než dvojnásobné ve srovnání s tradičním plynovým systémem) levnějším systémem vaření.

Dárek k nákupu

K zakoupené skryté indukci vám dodáme i 6-ti dílnou sadu nádobí prvotřídní italské kvality. Na tomto nádobí se nic nepřipaluje, nechytá, nádobí se snadno umývá a zároveň vám dlouho vydrží.