Naše služby

Našim zákazníkům primárně pokládáme keramické desky a řešíme keramické obložení. Pokud nám zbyde materiál, můžeme vám vytvořit i různé doplňky pro jednotný vzhled kuchyně.

Přijedeme k vám

(Tato služba není zpoplatněná.)

Nevíte si rady s výběrem pracovní desky či obkladu do kuchyně? Rádi přijedeme až k vám domů ať už jste odkudkoli. Navrhneme řešení, poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího materiálu, navrheme design přesně podle vašeho vkusu. A vše důkladně a velice přesně zaměříme!

Keramické pracovní desky

Keramická deska se neponičí teplotou, je vysoce odolná vůči poškrábání a zároveň rezistentní vůči různým chemikáliím. Vsaďte na kvalitu, která se do ČR teprve dostává.

Skrytá indukce

Přinášíme do České republiky něco naprosto inovativního. Exkluzivní a praktický způsob vaření, přímo na desce, který nikterak nenaruší design vaší kuchyně.

Obklad do kuchyně

Keramické obklady jsou velmi oblíbené v moderních i v tradičních kuchyních. Proč si pořídit obklady za kuchyňskou linku? Snadná údržba, odolnost proti vlhkosti i mechanickému poškození a v neposlední řadě také jedinečná dekorace. Obklady do kuchyně dodají vaší kuchyni neopakovatelnou atmosféru. Vybírat můžete z retro motivů, až po moderních dekory v různých formátech.

Keramické stoly

Milujeme, když je vše sladěné. Nabízíme i výrobu keramických stolů a ostrůvků, které dokonale padnou k pracovní desce a obložení za kuchyňskou linkou.

Keramické dřezy

Nevíte si rady s výběrem toho správného dřezu? Vyrobíme vám dřez na míru přímo z keramické desky dle vašich představ, dřez tak podtrhne celistvost a jednotný design vaší kuchyně.

Keramické doplňky

Zbyl nám materiál, co teď? Nic nevyhazujeme, nic si nenecháváme, ale na míru vám vyrobíme různé doplňky od podtácků, prkének, až po parapety.